Polovičan uspeh naših sportista

Datum: 17.03.2014.I Autor: Bojan I Sport

Prethodnog vikenda naši sportisti imali su polovičan uspeh:

Rukometaši Crvenke 2 dočekali su favorizovani sastav Banatskog Karlovca i izgubili sa 24:36. Zanimljiva situacija odigrala se u drugom poluvremenu kada su kaznu od dva minuta u isto vreme zaradila čak petorica igrača naše ekipe. Crvenka Jaffa je pred oko 300 gledalaca u Inđiji savladala istoimeni sastav rezultatom 32:33.

Košarkaši Crvenke do 19 godina savladali su u Novom Sadu najjači tim lige Budućnost rezultatom 87:91 , naši juniori ovom pobedom obezbedili su drugo mesto i osigurali plasman na završni turnir koji će se održati u Novom Sadu sledećeg meseca. Seniori K.K Crvenka izgubili su od Novosadske ekipe Sport Kej sa 104:90. To nije uticalo na njihov dalji plasman jer im je zasigurno osiguran opstanak u ligi.

Fudbalski klub Crvenka još jednom je razočarao, na gostovanju ekipi Stanišića izgubili su sa 2:0 i tako spali na dno tabele sa samo 8 bodova iz 16 utakmica.