Sportski vikend 25.04. - 27.04.2014.


Datum: 25.04.2014.I Autor: Bojan I Sport


Rukometaši Crvenke Jaffa u drugom kolu Baraža za popunu Superlige dočekuju RK Jagodina. Utakmica se igra u nedelju od 18 časova u sportskoj hali "Slobodan Čile Mišković". Veverice dobrom igrom u narednih 13 utakmica imaju šansu da se vrate tamo gde im je i mesto - u Superligu. Raspored utakmica i stanje na tabeli možete videti ovde.
Rukometaši Crvenke 2 u grčevitoj borbi za opstanak u Drugoj ligi Sever gostuju Hajduku u Čurugu. Crvenka je trenutno predposlednja na tabeli sa 11 bodova, dok je Hajduk dva mesta iznad sa 13 bodova. Raspored utakmica i stanje na tabeli možete videti ovde.

Pre dva vikenda završena je sezona za košarkaše u Drugoj regionalnoj ligi Sever. Futog je prvi a naša ekipa je zauzela odlično četvrto mesto. Povrede nekih od ključnih i najiskusnijih igrača sprečile su košarkaše Crvenke da se bore za vrh tabele. Juniori KK Crvenka ostvarili su fantastičan uspeh osvojivši drugo mesto u Vojvodini a kvalitet su dokazali činjenicom da su jedini u toku regularnog dela prvenstva uspeli da savladaju šampiona Budućnost. 
Tokom cele sezone obe ekipe KK Crvenka važile su za neugodnu ekipu od koje su svi strepeli. Naš klub je prepun mladih košarkaša i raduje videti da mogu da se nose sa starijim i iskusnijim ekipama.

Fudbaleri Crvenke u 23. kolu PFL Sombor dočekuju favorizovanu ekipu Omladinca iz Bukovca. Utakmica se igra u subotu od 16:30 na stadionu "Milorad Džomba". Crvenka je predposlednja na tabeli sa 11 bodova dok je Omladinac šesti sa 36 bodova. Raspored utakmica i stanje na tabeli možete videti ovde.Kategorije vesti

Najnovije RSS vesti


Anketa

Koji je najveći problem u Crvenki?
Odlazak mladih
Zagađenje
SiromaštvoPratite nas na Facebook-u