Uspešan sportski vikend iza nas


Datum: 28.04.2014.I Autor: Bojan I Sport


Tokom proteklog vikenda, crvenački rukometaši i fudbaleri su pobedili, a karatistkinje su osvojile medalje na Kupu Vojvodine.

U centru pažnje i ovaj vikend bili su rukometaši. Veverice su kao domaćini savladali Jagodinu rezultatom 33:25 a najbolji u našoj ekipi bio je Nemanja Račić. Pobeda u prvom kolu Baraža za Superligu pokazala je da je naša ekipa jedna od glavnih favorita za ulazak u najviši rang takmičenja. Raspored utakmica i stanje na tabeli možete videti ovde. Rukometaši Crvenke 2 večeras u okviru 22. kola Druge lige Sever gostuju Hajduku u Čurugu. Ženski rukometni klub "Laki" iz Crvenke savladao je u kao domaćin Topolu sa 33:26 u 18. kolu Druge regionalne lige Sever.

Fudbaleri Crvenke pobrinuli su se za najveće iznenađenje 23. kola PFL Sombor pošto su kao domaćini nadigrali goste iz Bukovca 1:0. Gol je postigao Jovan Subotic u 86. minutu utakmice. Ovo je bila tek treća pobeda naše ekipe, koja se i dalje nalazi u zoni ispadanja. 

Karatistkinje Crvenke učestvovale su na Kupu Vojvodine koji se ovog vikenda održao u Novom Bečeju. Opširnije o ovoj temi čitajte ovde.

 Kategorije vesti

Najnovije RSS vesti


Anketa

Koji je najveći problem u Crvenki?
Odlazak mladih
Zagađenje
SiromaštvoPratite nas na Facebook-u